kunaj

Deň otvorených

dverí pre architektov.

piatok 21. október o 10:00
program

Čo vám udalosť ponúka?

1. Prezentácia výrobkov a doplnkov

Predstavíme vám novinky, ktoré obohatia vaše projekty. Témy budú zahŕňať informácie zo sveta farieb, moridiel, lakov, a izolačných materiálov od firiem ako Adler či Siga. Dozviete sa aj o našich výrobkoch z minimalistickej kolekcie Vision a prémiovej kolekcie Individual.

2. Prehliadka výroby a showroomu

Počas prezentácie vás prevedieme našim showroomom, kde naše prémiové drevohliníkové a drevené produtky uvidíte naživo. Tak isto vám odhalíme zákulisie
výroby, kde okná a dvere vyrábame s najmodernejšímí procesmi a špičkovými CNC a lakovacími technológiami.

3. Obed a diskusia s majiteľmi firmy

Každá správna udalosť má občerstvenie zdarma! Pri návšteve vás radi ponúkneme obedom, počas ktorého sa môžete stretnúť aj s majiteľmi firmy. Spoločnosť už 20 rokov úspešne riadi tretia generácia rodiny KUNAJ. Počas diskusie radi odpovedia na všetky vaše otázky.

1. Prezentácia výrobkov a doplnkov

Spoločnosť Adler je popredný európsky výrobca farieb, moridiel a lakov pre svetový trh.

Spoločnosť Siga je jednotkou na trhu izolačných materiálov pre všetky stavebné prvky.

Kolekcia KUNAJVision predstavuje minimalistické bezúdržbové okná, ktorých rámy majú šírku iba 70mm, čo je o takmer 50mm menej ako klasické okná či portály.

Kolekcia KUNAJIndividual bola vytvorená pre projekty, ktoré si vyžadujú veľké presklené plochy, inovatívne riešenia na mieru a moderný bezrámový dizajn.

2. Prehliadka výroby a showroomu

Súčasný majitelia za 20 rokov posunuli procesy a veľkosť výroby na celosvetovú úroveň. Firma KUNAJ má dnes viac ako 100 zamestnancov a naše produkty nájdete v každom kúte sveta.

V našej výrobnej hale vám radi odprezentujeme celý proces výroby, od surového dreva a jeho spracovania, až po finálne lakovanie a vkladanie skla.

Počas prezentácie tak spoznáte aj naše technológie ako CNC centrum Rover A4 od firmy Biesse alebo automatizovanú lakovaciu linku, cez ktorú denne prejdu desiatky produktov.

3. Obed a diskusia s majiteľmi firmy

Ján, Ľubomír a Martin prebrali firmu na prelome tisícročí. Vtedy po prvý krát začali vyrábať prvú verziu eurookien. Vyrábali ich v pôvodnej dielni za domom, ktorá mala len 180m². Okrem okien vyrábali aj dvere, stoly, lavice a interiérové drevené doplnky.

V roku 2002 sa firma presunula do väčších priestorov, ktoré mali cca 400m². Tu sa firma začala naplno venovať výrobe eurookien a dverí.

Po prvých úspechoch a oceneniach sa firme v roku 2018 opäť podarilo presťahovať do nových priestorov s veľkou výrobnou halou a showroomom, kde sidlíme dodnes.