Produkt

Drevený HS portál

Drevený HS portál

Viac o produkte

Drevený HS portál

Najvzdušnejší spôsob, akým zaistíte vstup do vašej obľúbenej časti domu. HS portály sú posuvné dvere, ktoré poväčšinou predstavujú vstupy hlavne na terasu, alebo balkón. HS portál prepojí exteriér vášho rodinného domu s interiérom, pričom vám poskytne pocit bezpečia z tepla vášho domova. Bezbariérový prah s tepelnou izoláciou svojimi parametrami vysoko prekračuje hodnoty požadované smernicou pre úspory energie.
Kľučkou ovládané štrbinové vetranie zaručuje optimálnu výmenu vzduchu a zároveň je súčasťou štandardnej zostavy kovania. Odolnosť voči vlámaniu je modulová až po triedu bezpečnosti WK2. HS portály vieme vyrábať do veľkosti krídla 3x3 metre, s fixnými časťami vieme portál vyrábať do akejkoľvek dĺžky. Tento produkt vieme dodať s rôznymi úpravami skiel, ako napríklad protislnečné, zrkadlové alebo bezpečnostné.
No items found.
DREVENÉ OKNÁ

Všetky typy

Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.