Produkt

Cerftifikované bezpečnostné dvere

Bezpečnostné dvere nie sú len ochranným elementom. Ich dizajn a technologické vybavenie je neobmedzené. Zabezpečia váš majetok, ale prioritne, vašu rodinu. Nie len, že váš domov ochránia, ale budú aj dobre vyzerať a spĺňať komplexné technické požiadavky.

Bezpečnostné dvere

Bezpečnostné dvere sú vhodné do interiérov developerských projektov a ako bod prvého kontaktu dokážu vytvoriť jedinečný dojem. Bezpečnostné dvere do bytu si viete ľubovoľne nakonfigurovať podľa vašich požiadaviek. Okrem neobmedzeného počtu farebných prevedení vám prinášame aj široký sortiment materiálov, od drevenej dyhy, až po hliník.
Pre hotely a ubytovacie zariadenia sú u nás k dispozícii aj najmodernejšie kartové systémy, alebo systémy odomykateľné mobilom, či odtlačkom prsta. Bezpečnostné vchodové dvere sú vo väčšine prípadov vyrábané tak, aby boli esteticky zladené s interiérovými dverami v obytnom priestore. Bezpečnostné dvere vyrábame aj s požiarnou odolnosťou EI30.
PROJEKTY S BEZPEČNOSTNÝMI DVERAMI

Projekty

nezáväzný dopyt
Demänová, Slovensko

Demänová Rezort

2019
Starý Smokovec, Slovensko

Hrebienok Resort

2018
Stavba roka 2019
Bratislava, Slovensko

Vila Cosmopolitan

2014
Nominácia Stavba roka 2014
Bezpečnostné dvere

Videá

Bytový dom Panorama Residence | Bezpečnostné dvere

KUNAJ | Bezpečnostné dvere

KUNAJ

Prečo bezpečnostné dvere od KUNAJ?

Výrobcov certifikovaných bezpečnostných dverí je dnes na trhu pomerne dosť. Je teda náročné vybrať si tak, aby nie len dvere, ale aj celý proces výberu spĺňal vaše požiadavky. Spoločnosť KUNAJ má dlhoročné skúsenosti s projektovaním a výrobou bezpečnostných dverí s montážou, šitých na mieru.

Komplexný servis

Ako jedna z mála firiem poskytujeme kompletný servis bezpečnostných dverí od zamerania až po montáž.

20 ročné skúsenosti

História našej firmy siaha až do roku 1950 a výrobe prvotriednych bezpečnostných dverí sa venujeme už 20 rokov.

Požiarna odolnosť

Bezpečnostné dvere vyrábame aj s požiarnou odolnosťou EI30, čím váš domov ochránia v prípade požiaru.

NEZáväzný dopyt

Pošlite nám nezáväzný dopyt na bezpečnostné dvere

Výrobcov certifikovaných bezpečnostných dverí je dnes na trhu pomerne dosť. Je teda náročné vybrať si tak, aby nie len dvere, ale aj celý proces výberu spĺňal vaše požiadavky. Spoločnosť KUNAJ má dlhoročné skúsenosti s projektovaním a výrobou bezpečnostných dverí s montážou, šitých na mieru.

Krok 1

Nezáväzný dopyt

Bezpečnostné dvere budú súčasťou vášho domova jedným klikom. Kliknite na hociktoré tlačítko “nezáväzný dopyt” alebo vyplňte jeden z kontaktných formulárov a cenová kalkulácia vám bude doručená do 48 hodín.

Krok 2

Konzultácia

Ak si vyberiete bezpečnostné dvere so zárubňou od firmy KUNAJ, naši technickí pracovníci s vami radi prekonzultujú všetky detaily projektu. Sú tu pre vás so svojimi profesionálnymi skúsenosťami a riešeniami v každý pracovný deň.

Krok 3

Vysnívaný domov

Aby bol váš vysnívaný domov, alebo developerský projekt aj pokojným a chráneným miestom, hľadajte pre vašu stavbu spoľahlivého partnera. Naši projektanti navrhnú ideálne riešenia priamo pre Vás, aby ste sa doma cítili v bezpečí.

Navštívte nás

Navštívte náš KUNAJ showroom v Tatrách

Ak by ste sa rozhodli, že naše bezpečnostné dvere, alebo priamo ich výrobu chcete vidieť naživo, nájdete nás v Tatranskej Štrbe. Sídlime len 2 minúty od zjazdu z diaľnice D1, alebo pár metrov od vlakovej stanice. V našom showroome nájdete rôzne modely bezpečnostných dverí, vzorkovníky pre predstavu o ich farebnom prevedení a taktiež kovania, ktorými môžete bezpečnostné dvere doplniť.

KUNAJ

+421 (0) 919 026 343
ponuky@kunaj.sk
1169, 059 41 Tatranská Štrba
Všetky pracovné dni od 07:00-16:00

recenzie

Čo naši zákazníci hovoria o KUNAJ bezpečnostných dverách?

Bezpečnostné dvere nie sú len akýmsi dizajnovým prvkom, ktorým chceme ozvláštniť náš domov. Ich hlavnou náplňou je chrániť a odolávať, preto sú prvotriedne technické riešenia našou prioritou. S dôrazom na vašu bezpečnosť vyrábame slovenské bezpečnostné dvere už takmer 20 rokov. Skúsenosti zákazníkov z celého Slovenska sú pozitívne a vždy sa nesmierne tešíme, keď nás osloví známy zákazník, alebo firma.

"Do malého komerčného projektu sme potrebovali zopár bezpečákov v antracite. Celý projekt malantracitovú estetiku a u KUNAJ sme nedostali žiadne farebné limitácie. Sľubené termíny dodržané,nenastali žiadne chyby, montážny tím bol profi. Spokojnosť."

- Filip N. (Google recenzia)

FAQS

Často kladené otázky

Aká je cena bezpečnostných dverí?

Cena je určená na základe presnej špecifikácie a typu bezpečnostných vchodových dverí. Záleží od prevedenia a veľkosti. Cena bezpečnostných vchodových dverí sa začína na 700€ a hýbe sa podľa použitých doplnkov a príslušenstva.

Ako si vybrať bezpečnostné dvere?

Výber bezpečnostných dverí je vhodné konzultovať s technickými pracovníkmi, ktorí vám poradia vybrať si vhodné dvere pre váš byt alebo developerský projekt. Kritérií je mnoho, záleží od vašej požiadavky na materiál, dizajn, triedu bezpečnosti a voľbu použitého kovania. Developerské projekty bytových domov majú štandardne v projektoch uvedenú požadovanú triedu bezpečnosti.

Sú bezpečnostné dvere efektívne?

Efektivita bezpečnostných dverí závisí hlavne od použitých materiálov, kvalitných prvkov a v neposlednom rade od certifikovanej montáže, ktorá sa nesmie v žiadnom prípade podceniť. V prípade, že bývate v bytovom dome, a chcete váš byt poistiť voči krádeži, bezpečnostné dvere sú nutnosťou, takže aj v takejto situácii je ich použitie určite efektívne.

Aké typy bezpečnostných dverí existujú a ktoré sú najlepšie?

V našej produkcii sa venujeme výrobe bezpečnostných dverí triedy II. a III. Tieto dve triedy sú rozdielne hlavne v stavbe ich konštrukcie a v použitých materiáloch. Bezpečnostné kovanie na dvere používame celonerezové. Najpreferovanejšia bezpečnostná vložka do dverí je štandardne dodávaná v bezpečnostnej triede 3 a viac.

Bezpečnostný zámok na vchodových dverách ponúkame hákový, čo je istou výhodou. Hák sa pri zamknutí vysunie z dverí do zárubne, čiže pri potencionálnom vypáčení dverí dôjde k situácii, že háky podržia dvere v zárubni. Väčšina výrobcov ponúka bolcový systém, ktorý nie je až taký efektívny. Najpredávanejšie bezpečnostné dvere sú u nás bezpečnostné dvere triedy II, v laminátovom prevedení s drevodekorom a poloobložkovou oceľovou zárubňou.

Aké farebné prevedenia a materiály dverí ponúkate?

Veľká časť našich objednávok bezpečnostných dverí sú hlavne CPL, alebo HPL laminátové dvere, kde vieme použiť akúkoľvek farebnosť a dizajn. Čo je však zaujímavosťou, vyrábame aj celodrevené bezpečnostné dvere s drevenou zárubňou, ktoré sú certifikované a tešia sa čoraz väčšej obľube. Takúto možnosť neponúka veľa výrobcov bezpečnostných dverí.

Vyrábate bezpečnostné dvere pre veľké projekty alebo rodinné domy?

Bezpečnostné dvere dodávame v prevažnej miere hlavne na veľké rezidenčné projekty a bytové domy. Príkladom je bytový dom Casa Callas v Košiciach.

Samozrejmosťou je však aj výroba bezpečnostných dverí pre zákazníkov do bytov.

Sú vaše bezpečnostné dvere vyrábané ekologicky?

Všetky naše bezpečnostné dvere sú vyrábané ekologicky. Ide o slovenské bezpečnostné dvere, pretože prioritne používame drevo zo slovenských lesov, takže sa nedováža zo zahraničia. V spolupráci s urbárskym spoločenstvom v Tatranskej Štrbe podporujeme výsadbu nových stromov vo Vysokých Tatrách a vďaka dreveným briketám, ktoré sú vedľajším produktom výroby bezpečnostných dverí, sme úplne tepelne sebestační.

Poskytujete ku bezpečnostným dverám aj montáž?

Certifikovaná montáž bezpečnostných dverí je samozrejmosťou. Bez správnej a profesionálnej montáže bezpečnostné dvere neplnia svoju úlohu správne. V prípade záujmu poskytujeme aj demontáž starých dverí v rámci celej Slovenskej republiky.

Ako si objednať vaše bezpečnostné dvere?

Ak ste obdržali cenovú ponuku po prvotnom dopyte na bezpečnostné dvere, stačí aby ste kontaktovali nášho obchodného zástupcu. Pripraví pre vás všetky ďalšie potrebné náležitosti pre objednávku. Po zaplatení zálohovej faktúry budú dverné otvory zamerané našimi skúsenými technikmi. Po skreslení a odkontrolovaní projektu sa bezpečnostné dvere začnú vyrábať.

Aké sú skúsenosti a recenzie vašich zákazníkov?

Veľa rezidenčných projektov bytových domov v rámci celého Slovenska sa môže pochváliť práve našimi bezpečnostnými dverami. Známymi sú napríklad Demänová Rezort, Viladomy Ľubotice, bytový dom White House v Rimavskej Sobote a mnoho ďalších.

Spokojné recenzie si môžete prečítať na našom Google profile alebo FB stránke.

Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.