Produkt

Interiérové dvere

Vo výnimočnom interiéri nesmú chýbať kvalitné interiérové dvere vyrobené na mieru, ktoré harmonicky dopĺňajú každý pohyb a okolité prvky.

Interiérové dvere

Interiérové dvere so zárubňou sú základným prvkom každej domácnosti. Slúžia na oddelenie miestností, spĺňajú estetické hľadisko a mali by sa pohodlne otvárať a zatvárať. Ďalším kritériom, ktoré musia interiérové dvere na mieru spĺňať, je odolnosť a k tomu všetkému aj jednoduchá údržba. Dvere v interiéri nemálo prispievajú aj k tepelnej izolácii domova a odhlučneniu.
Moderné interiérové dvere teda musia byť funkčné a bezpečné, keďže však na ne nepôsobia vonkajšie vplyvy a počasie, pri ich výbere a konfigurácii môžete byť vizuálne kreatívnejší. Kvalitné materiály a nadčasový dizajn, ako aj individuálny prístup zaručujú, že váš interiér bude všetko, až na jednu vec, štandardný. Interiérové dvere tak isto vieme zladiť aj s vašou podlahou a oknami.
PROJEKTY S INTERIÉROVÝMI DVERAMI

Projekty

nezáväzný dopyt
Jasná - Nízke Tatry

Hotel Damian

2023
Pribylina

Zrub Koreň Pribylina

2022
Nižná Boca

Stará Zvonica - Nižná Boca

2021
Interiérové dvere

Videá

KUNAJ | Vysoké interiérové dvere po strop

Rodinný dom Rimavská Sobota | KUNAJIndividual | Interiérové dvere v obkladovej stene

KUNAJIndividual | Interiérové dvere po strop

KUNAJIndividual | Monte Móry

KUNAJ | Interiérové dvere

KUNAJ

Prečo interiérové dvere od KUNAJ?

Pri výbere interiérových dverí stavte na profesionálneho dodávateľa s individuálny prístupom. Individuálny prístup k zákazníkovi v tomto prípade znamená, že úlohou dverí nie je len vyplniť prázdne prechody. Od samotného dreva, až po farbu kovania a dizajn kľučky na interiérové dvere, ponúkame našim zákazníkom neobmedzené a atypické možnosti.

Komplexný servis

Ako jedna z mála firiem poskytujeme kompletný servis interiérových dverí od zamerania až po montáž.

20 ročné skúsenosti

História našej firmy siaha až do roku 1950 a výrobe prvotriednych interiérových dverí sa venujeme už 20 rokov.

100% Slovenský produkt

Všetky naše interiérové dvere sú vyrábané doma, na Slovensku, šikovnými rukami našich zamestnancov.

NEZáväzný dopyt

Pošlite nám nezáväzný dopyt na interiérové dvere

Pri výbere interiérových dverí stavte na profesionálneho dodávateľa s individuálny prístupom. Individuálny prístup k zákazníkovi v tomto prípade znamená, že úlohou dverí nie je len vyplniť prázdne prechody. Od samotného dreva, až po farbu kovania a dizajn kľučky na interiérové dvere, ponúkame našim zákazníkom neobmedzené a atypické možnosti.

Krok 1

Nezáväzný dopyt

Stačí jeden klik, a cenová kalkulácia na vaše vysnívané interiérové dvere bude na ceste za vami. Po kliknutí na tlačítko “nezáväzný dopyt” ju obdržíte do 48 hodín.

Krok 2

Konzultácia

Chcete sa o našich interiérových dverách dozvedieť viac? Náš profesionálny tím je tu pre vás. Radi vám zodpovieme vaše otázky týkajúce sa procesu výroby, materiálov, alebo montáže.

Krok 3

Vysnívaný domov

Keď ste sa už rozhodli pre naše interiérové dvere, zodpovednosť je teraz na nás. O váš projekt sa postaráme tak, aby sa dvere v interiéri mohli stať súčasťou vášho vysnívaného domova.

Navštívte nás

Navštívte náš KUNAJ showroom v Tatrách

Pred kúpou interiérových dverí je dôležité správne rozhodnutie. Navštívte nás a zistite viac o projektovaní, výrobe interiérových dverí, alebo ich montáži. Sídlime pár metrov od železničnej stanice a cesta od zjazdu z diaľnice D1 potrvá necelé tri minúty. Štrbské Pleso je vzdialené len 12 kilometrov, môžete si tak výber dverí spríjemniť prechádzkou, alebo kávičkou s výhľadom na Vysoké Tatry.

KUNAJ

+421 (0) 919 026 343
ponuky@kunaj.sk
1169, 059 41 Tatranská Štrba
Všetky pracovné dni od 07:00-16:00

recenzie

Čo naši zákazníci hovoria o KUNAJ interiérových dverách?

Bez spokojnosti a pozitívnych skúseností našich zákazníkov by sme dnes určite neboli tam, kde sme. Vďaka skvelému tímu, modernej technológii výroby a 20 ročným skúsenostiam, budeme tým správnym a spoľahlivým partnerom aj pre vašu stavbu. Interiérové dvere vyrobíme kvalitne a precízne. Prečítajte si recenzie našich zákazníkov, a usitite sa.

"Po 20 rokoch sme v našom byte potrebovali vymeniť všetky interiérové dvere. Za tú dobu ich naše deti a domáce zvieratá výrazne opotrebovali. Hľadali sme hlavne výrobcu, pri ktorom by sme nemuseli riešiť montáž. Nepoznáme žiadneho kutila... Ľudia z KUNAJ nám všetko prišli najprv zamerať, produkt je top a na konci nám to všetko aj namontovali."

- Mirko T. (Google recenzia)

"S manželom sme sa rozhodli pre kúpu kvalitných dubových dverí do nášho nového rodinného domu. Boli drahšie, takže sme investíciu dlhšie zvažovali. Svoje rozhodnutie osloviť firmu Kunaj sme ale neoľutovali ani raz, nakoľko nám interiérové dvere slúžia už piaty rok a stale sú rovnako krásne. Mame ich zladené s oknami a s podlahami, čo nie každý výrobca umožňuje. Každý, kto k nám príde dvere obdivuje."

- Silvia S. (Google recenzia)

"Maximálna spokojnosť s kvalitou materiálu, montážou aj následnym servisom. Máme od nich okná aj dvere na dvoch domoch, na jednom už 13 rokov a okná vyzerajú stále perfektne! Servis tiež nebol nikdy problém. Seriózna firma, môžem len odporúčať!!!"

- Rastislav V. (Google recenzia)

FAQS

Často kladené otázky

Aká je cena interiérových dverí?

V závislosti od typu, materiálu, prevedenia a veľkosti sú naše interiérové dvere individuálne naceňované. Existuje priveľa typov interiérových dverí a doplnkov, preto je produkt potrebné na mieru naceniť podľa zvoleného príslušenstva. Cenové rozpätie je široké.

Ako si vybrať interiérové dvere?

Všetko záleží od dizajnu, ktorý zákazník požaduje. Niekto preferuje zladenie interiérových dverí napríklad s podlahami, aby materiál hral tón v tóne. Taktiež záleží na tom, či je potrebné vyrobiť jednokrídlové, alebo dvojkrídlové interiérové dvere.

Máme veľa zákazníkov, ktorí si zvolili interiérové dvere po strop, ako estetické oživenie interiéru.

Aké typy interiérových dverí existujú?

Od najlacnejších fóliovaných, cez laminátové dvere, až po najdrahšie a najkvalitnejšie - dyhované drevené interiérové dvere. To je radenie interiérových dverí podľa materiálu, z ktorého sú vyrobené. Ďalej je tu delenie podľa prevedenia, na falcové a bezfalcové, vysoké dvere až po strop, alebo dvere s hornou obložkou, či bez nej.

Obľúbené sú tiež interiérové dvere so sklom, alebo dokonca celopreskené interiérové dvere. Osobitnou kategóriou sú posuvné interiérové dvere, ktoré sú vyhľadávané hlavne tam, kde je nedostatok priestoru, napríklad v úzkych chodbách, či šatníkoch. Vyrábali sme už aj atypické interiérové dvere so šikminou.

Aké sú momentálne trendy u interiérových dverí?

Trendy v oblasti interiérového dizajnu sa menia. Módne bývanie vyžaduje jednoduché, ale zároveň elegantné dizajny, ktoré neomrzia. V súčasnosti zákazníci najviac preferujú biele interiérové dvere. Biele dvere v interiéri priestor presvetlia a dodajú mu vzdušnosť.

Ak chcú zákazníci na oko fádne dvere ozvláštniť, zvyknú voliť biele interiérové dvere so sklom. Druhé najpredávanejšie interiérové dvere sú jednoznačne dubové interiérové dvere v prirodzenom tóne.

Mali by byť interiérové dvere v dome zladené?

Interiérové dvere v dome by určite mali byť všetky vyhotovené v jednotnom dizajne. Mali by byť elegantné a mali by byť zvolené tak, aby nepôsobili rušivo. V prípade záujmu zákazníka vieme interiérové dvere zladiť s rámami okien, a aj s podlahami, vtedy je dosiahnutá najvýraznejšia celistvosť interiéru.

Aké farebné prevedenia a materiály dverí ponúkate?

Farebných prevedení je neúrokom, ak zákazník chce, vyrobíme dvere vo farbách od výmyslu sveta. To však nie je aktuálnym trendom, vyhľadávané sú svetlé, prírodné odtiene a jednoduchý dizajn. Materiálovo sú zákazníkom k dispozícii CPL lamináty a prírodná dyha.

Drevo ako prírodný materiál ponúka obrovské množstvo variácií kresby a farebných tónov. Každé dvere sú preto jedinečným a originálnym kúskom.

Mali by sa interiérové dvere vymienať?

Interiérové dvere sa nemusia vymienať, samozrejme v prípade, ak nie sú poškodené, alebo inak výrazne nedeformujú obytný priestor. Preto platí zlaté pravidlo, že do interiérových dverí sa oplatí investovať, keďže našim spoločníkom sú naozaj po dlhú dobu. Navyše, drevené interiérové dvere sa dajú v prípade potreby zrenovovať.

Vyrábate interiérové dvere pre veľké projekty alebo rodinné domy?

Pri kategórii interiérových dverí je to presne 50/50. Majitelia rodinných domov sú skupinou, ktorá často vyhľadáva naše interiérové dvere, ale robíme dvere aj pre veľké projekty a bytové domy. Taktiež sa venujeme výrobe interiérových dverí do hotelov.

Vyrábate vysoké interiérové dvere?

Keďže ide o nový trend, a vysoké interiérové dvere sa stávajú čoraz vyhľadávanejšími, vyrábame ich veľmi často. Vyrobiť vieme dvere až do výšky štyroch metrov. Nadštandardné interiérové dvere vysoké až po strop dodajú priestoru luxus a eleganciu a sú obľúbené u architektov a bytových dizajnérov.

Vidieť ich môžete vo viacerých z našich projektov ako rodinný dvojdom v Bratislave alebo rodinný dom v Rimavskej Sobote.

Vyrábate interiérové dvere aj so zárubňou?

Dvere vyrábame v setoch, dverné krídlo plus zárubňa. Na výber máme rôzne druhy zárubní, napríklad obložkovú zárubňu, rámovú zárubňu, alebo skrytú zárubňu. Zárubňa je vždy materiálovo aj esteticky zladená s dverným krídlom.

V prípade požiadavky zákazníka však vieme dodať dverné krídlo aj bez zárubne. Najpreferovanejším typom zárubní sú u nás jednoznačne obložkové zárubne.

Sú vaše interiérové dvere vyrábané ekologicky?

Výroba drevených interiérových dverí by nikdy nemala zaťažovať životné prostredie. Drevo je možné spracovať bez najmenšieho odpadu. Ak aj nejaký odpad vznikne, je celý spracovaný a sú z neho vyrobené brikety, ktoré používame na vykurovanie našich administratívnych a výrobných priestorov.

Drevené dvere pri výrobe spotrebujú oveľa menej energie, ako dvere z iných materiálov, čím eliminujú škodlivé vplyvy na ekológiu. Drevené dvere sú v plnej miere recyklovateľné, čo je tiež veľmi dôležitý aspekt.

Ako si objednať vaše interiérové dvere?

Ak už máte vlastnú predstavu o tom, aké by mali vaše interiérové dvere byť, kontaktujte nás, alebo nám zašlite výpis dverných otvorov. Naceňovateľ pre vás vypracuje cenovú ponuku a zašle vám ju prostredníctvom e-mailu.

Ak cenovú ponuku odsúhlasíte, obchodný zástupca s vami vybaví všetky potrebné náležitosti. Dverné otvory k vám prídu zamerať naši technici. Po zameraní budú dvere naprojektované a začnú sa vyrábať.

Aké sú skúsenosti a recenzie vašich zákazníkov?

Vždy sa veľmi tešíme, keď sa k nám vracajú spokojní zákazníci. Za svoje pôsobenie sme vyrobili už tisíce interiérových dverí. Zákazníci z celého Slovenska nás spätne kontaktujú s pozitívnymi referenciami, že interiérové dvere dobre slúžia už dlhé roky. To je pre nás tou najlepšou recenziou.

Môžete si ich zopár prečítať na našom Google profile alebo FB stránke.

Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.