Produkt

Interiérové dvere v obkladovej stene

Interiérové dvere v obkladovej stene

Viac o produkte

Monte Mory | Interiérové dvere | KUNAJSolutions

Rodinný dom Rimavská Sobota | KUNAJIndividual | Interiérové dvere v obkladovej stene

Interiérové dvere v obkladovej stene

Drevený obkladový panel je konceptom budúcnosti v zariadení interiérov. Pre celý domov prináša veľkú estetickú premenu. Teplo domova, ktoré vytvorí drevo nevytvoríte žiadnym iným materiálom. Drevo neslúži len ako estetický doplnok interiéru, ale aj ako dokonalý tepelný a zvukový izolant. Vďaka tomu, že je drevo umiestnené na celej ploche steny, prinesie miestnosti viac spojenia s prírodou. Maximálne zladenie celého interiéru s dverami, nábytkom a s obkladom dosiahnete práve použitím rovnakého odtieňu dreva.
Obklady sú vyrábané na mieru a v rozličných hrúbkach, pri čom dbáme hlavne na požiadavky klienta. Použitie kvalitnej dyhy je kľúčové. Jej jedinečná kresba má v sebe často zakomponované „chyby“, ktoré však nechceme skrývať. Práve svojou kresbou sa stáva jedinečnou. Pri použití obkladov v interiéri sa musí dbať na zachovanie svetlosti a vzdušnosti, preto treba s drevom pracovať opatrne. Dnes sa pri obkladoch stien uplatňujú hlavne veľkoformátové časti drevín, ktoré spolu esteticky ladia a farebne na seba nadväzujú.
No items found.
Odtiene prírodného dreva sú in, ale trendom sú aj odtiene z čokoládových drevín. Odtieň však treba voliť opatrne, aby neuberal miestnosti svetlosť. Keď si zvolíte dekor a materiál, dverné zárubne sa obložia drevenými časťami a priestor okolo dverí sa pokryje drevenými panelmi, dokonalo ladiacimi so štruktúrou povrchu dverí. Táto konštrukcia v spojení s prirodzeným vzhľadom dreveného povrchu vytvára brilantnú súhru, ktorá vytvorí tú správnu atmosféru moderného a zdravého bývania.
Vaša stena tak dostane individuálnu podobu a vytvoríte z nej niečo, čo zaručene upúta pozornosť každého. Obkladové steny vyrábame vo všetkých drevinách a odtieňoch. Výnimkou nie je napríklad ani Teak. Ide o exkluzívnu a veľmi žiadanú drevinu pochádzajúcu z krajín južnej a juhovýchodnej Ázie, Indonézie, Vietnamu a Thajska. Toto drevo je cenené pre svoju odolnosť, tvrdosť a výnimočnú rozmerovú stabilitu. Teak má zamatovo hladký povrch, krásnu kresbu a jemné žltohnedé odtiene.
Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.