Produkt

Dyhované interiérové dvere

Dyhované interiérové dvere

Viac o produkte

Dyhované interiérové dvere

Interiérové dvere musia na prvý pohľad rozžiariť váš domov. Dyhované dvere toto kritérium jednoznačne spĺňajú. Dyha je čistý, 100% prírodný materiál, ktorý disponuje samými kladmi, či už sa to týka jej vlastností, alebo vzhľadu. Dyha je príjemná na dotyk a vonia. Nesie v sebe „dušu“ stromu, z ktorého pochádza. Je odolná voči nárazom a oderu. Aby boli dyhované dvere ešte odolnejšie, zvyknú sa finálne upraviť UV lakmi. Čo sa týka farebnej škály, dyha sa dá moriť do rôznych odtieňov.
Každé dyhované dvere sú jedinečným originálom, vyrobeným iba pre vás. Rovnaké u nikoho doma nenájdete, vďaka osobitej kresbe a štruktúre dyhy, ktorá postupom času zreje a môže jemne zmeniť farbu. Takéto dvere prinesú domovu atmosféru prírody a priestor sa stane hodnotnejším. Konštrukcia dverí je vyhotovená z masívneho rámu a vnútro tvorí dierovaná DTD doska, ktorá disponuje skvelými zvukovoizolačnými vlastnosťami.
No items found.
DTD dosky sú veľmi stabilné a nekrútia sa, čím docielime to, že samotná konštrukcia je tvarovo stála a veľmi pevná. Pánty a zámok sú tak montované do pevnej konštrukcie. Na vrch potom lepíme plátky dyhy. Pri výrobe dverí dbáme hlavne na použitý kvalitný materiál. Dyhované dvere sa vyrábajú z najkvalitnejšieho dreva s použitím prvotriednej dyhy. Aj keď slovenské stromy sú rôznorodé, niektorí zákazníci radi zvolia aj exotické dreviny.
V našej ponuke tak nájdete pestrú škálu drevín, od bežných, akými je napríklad dub, buk, či orech, až po exotické meranti, mahagón, alebo wenge. Aj keď sú interiérové dyhované dvere drahšou záležitosťou, v plnej miere vám to vykompenzujú svojou originalitou. Exkluzívny materiál v spojení s remeselným spracovaním vám prinesie teplo domova.
Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.