Produkt

Laminátové interiérové dvere

Laminátové interiérové dvere

Viac o produkte

Apartmánový dom Horec | Laminátové dvere | KUNAJIndividual

Laminátové interiérové dvere

Oddelenie miestností bolo vždy dôležitou vlastnosťou interiérových dverí. Avšak dnes je nemenej dôležitý aj ich estetický vzhľad. Laminát je druh materiálu, ktorý sa skladá z viacerých vrstiev, impregnovaných lepidlom. Je vyrábaný pri vysokých teplotách. Laminátové dvere tak môžu byť zaujímavým doplnkom interiéru aj napriek nižšej cene. Nie vždy platí pravidlo, čo je dobré, nemôže byť lacné.
Laminátové dvere vyrábame v rôznych drevených dekoroch a odtieňoch dreva, takže dvere v interiéri môžete mať zladené s podlahami, alebo inými interiérovými doplnkami. Ich 3D štruktúra spolu so zemitými odtieňmi vytvárajú dojem skutočnej dreviny. Povrchy 3D laminátu sú tak veľmi príjemné na dotyk. Laminátové dvere sú ideálne pre moderný domov a sú k dispozícii v najrôznejších farebných tónoch.
No items found.
Dvere sú praktické z hľadiska mechanickej odolnosti, ale ich veľkou prednosťou je aj jednoduchá údržba a stálosť farieb. Lisovaný laminát disponuje vysokou odolnosťou proti prasklinám a deformáciám. Dvere sú ideálne do domácnosti s voľne pohybujúcimi sa zvieratkami, na miesta s častou frekvenciou otvárania dverí (reštaurácie, alebo hotely), a jednoducho všade tam, kde dávajú okolnosti dverám poriadne zabrať. Laminátové dvere hravo zvládnu aj údery hračiek od najmenších príslušníkov rodiny.
Navyše, tieto dvere vieme vyrobiť aj s protipožiarnou odolnosťou. Protipožiarne dvere zaručia ochranu nielen pred ohňom, ale môžu byť doplnené aj o dymotesnosť, alebo zvukotesnosť. Tvrdý povrch laminátu umožňuje vyrábať dvere aj v prevedení posuvné. Konštrukcia laminátového dverného krídla je vyhotovená z kvalitného dreva s kombináciou drevotrieskovej dosky, alebo voštiny. Dvere je taktiež možné osadiť do oceľových aj drevených zárubní.
Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.