Produkt

Vysoké interiérové dvere

Vysoké interiérové dvere

Viac o produkte

Hotel Damian | KUNAJ | Interiérové dvere vysoké po strop

Rodinný dom Rimavská Sobota | KUNAJIndividual | Interiérové dvere v obkladovej stene

KUNAJIndividual | Interiérové dvere po strop

Vysoké interiérové dvere

Dvere tvoria neoddeliteľnú súčasť domova každého z nás. Keď sú exkluzívne, sú hotovým kusom nábytku v interiéri. Jedným z riešení, ako dodať interiéru vzdušnosť a eleganciu sú vysoké stropy. Tu sa však stretnete s otázkou, aké k nim zvoliť dvere. Vysoké dvere až po strop sa stávajú čoraz viac obľúbenejším prvkom moderných interiérov. Architekti a bytový dizajnéri tento prvok preto s radosťou využívajú do svojich projektov.
Zvýraznenie dverí sa dosiahne vynechaním vrchnej ležatej časti zárubne, kde zo stavebného hľadiska nie je potrebný žiadny preklad. Stropy medzi miestnosťami sú tak priebežné a línie dverí v zárubniach čisté a efektné. Tým, že krídlo dverí opticky prepojí podlahu a strop, vznikne celkom nový obraz danej miestnosti. Dvere bez horného nadpražia predstavujú inovatívne riešenie dverných priechodov. Celý interiér pôsobí veľmi jednotne.
No items found.
K tomu výraznou mierou prispeje aj použitie rovnakého materiálu na dvere, spolu s podlahami a nábytkom. Unikátne vysoké dvere sú navrhnuté tak, aby mohli dotvárať exkluzívny interiér podľa vašich predstáv. Takéto dvere bezpochybne ozdobia každú miestnosť a budú vašimi každodennými pomocníkmi. Pri vysokých dverách sa nemusíte držať pri zemi, vyrobíme ich presne podľa vašich želaní, vďaka čomu váš domov získa nádych presvetlenosti, elegancie a luxusu. Vysoké dvere vyrábame v dvoch variantoch.
Prvou sú bezzárubňové dvere osadené zarovno so stenou s použitím zárubne, ktorá je skrytá a zabudovaná pod omietkou. Dvere vieme vyrobiť do výšky troch metrov s možnosťou prevedenia povrchu v dyhe, v HPL lamináte alebo lakovaním. Druhou variantou sú dvere osadené v subtílnej zárubni. Tieto dvere sú osadené v subtílnej zárubni, zarovno so stenou, čo vytvára minimalistickú a jednoliatu estetiku, kde sa zárubňa javí ako súčasť dverí.
Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.