naše projekty
blog

Nové výrobky K2020

Firemné novinky

K2020

Prinášame Vám kolekciu nábytku K2020, ktorou produkujeme jedinečné diela späté s prírodou, so skutočným remeselným spracovaním a nadčasovým dizajnom.

Vznik myšlienky

Nápad na kolekciu K2020 sme dostali s výrobou prvého minimalistického stola, ktorý sme vyrobili na požiadavku nášho zákazníka. Vtedy skrsla myšlienka na celú radu výrobkov ako postele, gauče, komody, stolíky aj svietidlá. Všetko sa snažíme robiť v minimalistickom dizajne, ktorý sa hodí do akéhokoľvek prostredia.

Nové produkty, tie isté hodnoty.

Náš nábytok je robený ľuďmi, ktorí praktizujú remeslo v regióne. Kladieme veľký dôraz na súčasný design, funkčnosť a ergonómiu. Vzhľadom na zelené a sociálne prostredie sa v našej spoločnosti drevo spracúva ekologicky a zároveň vytvára zdravé a vyvážené vnútorné prostredie, pretože drevo ako prírodný stavebný materiál poskytuje energiu, teplo a pocit pohody.

Máte záujem?

Čoskoro bude spustený web, na ktorom budete môcť vidieť kompletnú ponuku produktov K2020. Dovtedy, ak by ste mali záujem, môžete napísať e-mail na marketing@kunaj.sk a vyžiadať si katalóg.

followujte nás

Sociálne siete

Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.