kunaj

Rodinná firma

už tri generácie.

o nás
služby

Komplexný manažment.

Projekcia

Naše komplexné riešenia začínajú už pri projekcii, ktorá zahŕňa vašu cenovú ponuku, projektovanie výkresov a autocadov do výroby a samozrejme aj zameranie vašej stavby.

Výroba

Kvalita našej práce siaha až do roku 1950. Bezkonkurenčné produkty vám dnes vieme vyrobiť vďaka najvyspelejším výrobným procesom a technológiám.

Montáž

S pomocou najmodernejších montážnych postupov váš vysnívaný projekt dotiahneme do úspešného konca. Nikoho iného na montáž hľadať nemusíte!

Spoločnosť KUNAJ je svetový expert v komplexnom riešení prvotriednych okien a dverí.

Modernú spoločnosť, zameranú v prvom rade na kvalitný servis, produkty a tím, riadi už tretia generácia rodiny KUNAJ.
Pre našich zákazníkov ponúkame kompletný manažment prvotriednych okien a dverí od projekcie až po montáž.

Tretia generácia rodiny KUNAJ

trio sÚČASNÝch MAJITEľov spolu úspešne vedie firmu už 20 rokov.

1950

Kvalita našich výrobkov sa odovzdáva z generácie na generáciu už od roku 1950. Vtedy Ján Kunaj, starý otec dnešných majiteľov, založil malé rodinné stolárstvo v Štrbe. Začiatky v dielničke za domom boli skromné, avšak boli počiatkom už dnes viac ako 70 ročnej rodinnej tradície.
Ján Kunaj, ktorý okrem iného bojoval aj na fronte v druhej svetovej vojne, mal v rukách nezvyčajný cit k drevu a to je presne to, čo na ňom už ako malý chlapci obdivovali jeho vnuci. Venoval sa hlavne výrobe lavíc, stolíkov, zrkadiel, ale aj dverí. Jeho láska k drevu ich motivuje až dodnes.

1980

Ján Kunaj odovzdal svoje stolárske zručnosti a vedomosti svojmu synovi, Jánovi Kunajovi mladšiemu, ktorý postupne zveľaďoval rodinné stolárstvo, aby ho mohol ďalej odovzdať svojim synom. Spolu vyrábali drevený nábytok, upevňovali rodinnú tradíciu a zlepšovali procesy.
Vnuci zakladateľa sú vďační za všetky odovzdané znalosti, pretože bez nich by nevedeli vykonávať prácu, ktorá ich teší a napĺňa. To, že sú majiteľmi a konateľmi stolárskej firmy s históriou neberú len ako prácu, ale ako životné poslanie. Preto firmu po svojom otcovi prebrali práve oni.

2000

Na prelome tisícročí firmu na plno prebrala tretia generácia, vnuci Jána Kunaja staršieho. Vtedy po prvý krát začali vyrábať prvú verziu eurookien. Vyrábali ich v pôvodnej dielni za domom, ktorá mala len 180m². Okrem okien vyrábali aj dvere, stoly, lavice a interiérové drevené doplnky.
V roku 2002 sa firma presunula do väčších priestorov, ktoré mali cca 400m². Tu sa firma začala naplno venovať výrobe eurookien a dverí. Po prvých úspechoch a oceneniach sa firme v roku 2018 opäť podarilo presťahovať do nových priestorov so showroomom, kde sidlíme dnes.
Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.