Produkt

Vchodové dvere

Vchodové dvere dnes môžu byť viac ako len samozrejmosť, ktorá oddeľuje exteriér od interiéru. Na ich otvorenie napríklad už vôbec nepotrebujete kľúč.

Vchodové dvere

Vchodové exteriérové dvere ako najrizikovejšie miesto v dome nespĺňajú len bezpečnostné kritériá. Všeobecne v spoločnosti vládne predstava, že bezpečnostné vchodové dvere vyriešia všetko. Bezpečnosť netreba v žiadnom prípade podceňovať, no pri výbere vchodových dverí je potrebné posúdiť aj ďalšie zásadné vlastnosti. Kvalitné vchodové dvere musia spĺňať tepelnoizolačnú funkciu minimálne tak dobre, ako okná.
Doplnené môžu byť taktiež o dôležitú požiarnu odolnosť a dokonca môžu byť z každej strany vyhotovené v inom dekore. Zaujímavou možnosťou sú vchodové dvere na biometrické, či mobilné ovládanie. Dostupné sú aj drevohliníkové, alebo drevené prevedenia, či vchodové dvere so svetlíkom, ktorý priestoru dodá dôležité denné svetlo. Ak túžite po atypických vchodových dverách na mieru, ste na správnom mieste.
PROJEKTY S VCHODOVÝMI DVERAMI

Projekty

nezáväzný dopyt
Plavecký Štvrtok

Dom pri jazere

2022
Pribylina

Zrub Koreň Pribylina

2022
Nižná Boca

Stará Zvonica - Nižná Boca

2021
Vchodové dvere

Videá

KUNAJ | Vchodové dvere

Rodinný dom Rimavská Sobota | KUNAJIndividual | Vstupné dvere

Rodinný dom Poprad | KUNAJIndividual | Vstupné dvere biometrické

Rodinný dom Poprad-Veľká | KUNAJIndividual | Vstupné dvere

KUNAJ

Prečo vchodové dvere od KUNAJ?

Bezpečnosť a odolnosť sú dve vlastnosti, ktoré vchodové dvere do domu musia spĺňať. Vyberte si preto profesionálneho dodávateľa, ktorý sa za tieto atribúty zaručí. Vďaka modernej výrobnej technológii, profesionálnemu tímu montážnikov, a kľúčovým skúsenostiam je spoločnosť KUNAJ svetovým expertom v komplexnom riešení vchodových dverí. Náš kvalifikovaný tím vám ochotne pomôže.

Komplexný servis

Ako jedna z mála firiem poskytujeme kompletný servis prvotriednych vchodových dverí od zamerania až po montáž.

20 ročné skúsenosti

História našej firmy siaha až do roku 1950 a výrobe prvotriednych vchodových dverí sa venujeme už 20 rokov.

Dizajn na mieru

Vďaka špičkovej výrobe a tímu zladíme vaše interiérové dvere s vašim domovom do posledného detailu.

NEZáväzný dopyt

Pošlite nám nezáväzný dopyt na vchodové dvere

Bezpečnosť a odolnosť sú dve vlastnosti, ktoré vchodové dvere do domu musia spĺňať. Vyberte si preto profesionálneho dodávateľa, ktorý sa za tieto atribúty zaručí. Vďaka modernej výrobnej technológii, profesionálnemu tímu montážnikov, a kľúčovým skúsenostiam je spoločnosť KUNAJ svetovým expertom v komplexnom riešení vchodových dverí. Náš kvalifikovaný tím vám ochotne pomôže.

Krok 1

Nezáväzný dopyt

Od vašich nových vchodových dverí vás teraz delí iba jeden klik. Kliknite na tlačítko “nezáväzný dopyt” a vaša cenová ponuka bude na ceste za vami do 48 hodín.

Krok 2

Konzultácia

Náš tím s vami rád zdarma prekonzultuje všetky technické detaily. Dozviete sa, ako dlho výroba potrvá, a kedy môžu byť vaše nové dvere namontované.

Krok 3

Vysnívaný domov

Ak vaša voľba jednoznačne padla na naše vchodové dvere, ste na správnom mieste. Zákazku pre vás precízne naprojektujeme, vyrobíme a zamontujeme.

Navštívte nás

Navštívte náš KUNAJ showroom v Tatrách

Ak by ste chceli naše produkty a materiály, s ktorými pracujeme vidieť naživo, navštívte náš showroom KUNAJ v Tatranskej Štrbe. Nájdete nás len pár metrov od vlakovej stanice a cesta od zjazdu z diaľnice D1 vám bude trvať len tri minúty autom. Výlet si môžete spríjemniť kávičkou s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier, alebo prechádzkou okolo Štrbského Plesa.

KUNAJ

+421 (0) 919 026 343
ponuky@kunaj.sk
1169, 059 41 Tatranská Štrba
Všetky pracovné dni od 07:00-16:00

recenzie

Čo naši zákazníci hovoria o KUNAJ vchodových dverách?

Spokojnosť našich zákazníkov je a vždy bola našou prioritou číslo jedna. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a nášmu profesionálnemu tímu budeme tým správnym a spoľahlivým partnerom pre vašu stavbu. Vchodové dvere vyrobíme podľa vašich požiadaviek kvalitne a precízne. Prečítajte si naše recenzie a uistite sa.

"Vždy sa nám s manželom páčili veľké vchodové dvere. Keď sme minulý rok dokončovali dom, naSlovensku nebolo veľa výrobcov, ktorí by vedeli vyrobiť rozmery našich predstáv. Na ich odporúčanie sme išli do drevohliníka kvôli údržbe a otváranie na odtlačok bol taktiež skvelý nápad. Ďakujeme."

- Terézia Č. (Google recenzia)

"Máme vchodové dvere od tejto firmy. Ich výmena prebehlo hladko. Dvere prišiel zamerať technik a boli zamontované včas. Všetci pracovníci boli veľmi ochotný. Odporúčam tento tím."

- Marko S. (Google recenzia)

FAQS

Často kladené otázky

Aká je cena vchodových dverí?

Cena kvalitných vchodových dverí začína na 2000€ a pohybuje sa smerom hore v závislosti od materiálu, použitej dreviny, skla a doplnkov ako sú napríklad svetlíky. Dôležitým aspektom ceny sú aj zvolené kľučky na vchodové dvere. Ak zákazník preferuje lacné vchodové dvere, a rozhoduje sa len podľa ceny, môže to byť na úkor ich kvality.

Plastové vchodové dvere patria medzi najlacnejšie. Cena hliníkových vchodových dverí do domu sa pohybuje niekde na úrovni medzi drevenými a drevohliníkovými vstupnými dverami.

Ako si vybrať vchodové dvere?

Pri výbere vchodových dverí sú dôležité preferencie zákazníka a technické riešenie dverí. Zákazník sa musí rozhodnúť, či vstupné dvere budú disponovať aj bezpečnostnou triedou, nakoľko vchodové dvere štandardne nie sú vyhotovené ako bezpečnostné, je to však dôležitá vlastnosť dverí.

Bezpečnostné kovania sa do vchodových dverí dávajú pri požiadavke zákazníka, tak ako aj svetlíky a iné doplnky.

Aké typy vchodových dverí existujú?

Podľa materiálu vchodové dvere rozdeľujeme na plastové vchodové dvere, hliníkové, drevené a drevohliníkové vchodové dvere. Existujú dvere s bočným, alebo vrchným svetlíkom.

Obľúbené sú aj presklené vchodové dvere, ktoré do interiéru prepúšťajú veľa svetla. Chodby a haly väčšinou nemajú vlastné okná, preto je použitie presklených dverí v tomto prípade vítané.

Aké farebné prevedenia a materiály dverí ponúkate?

Výroba vchodových dverí na mieru u nás prebieha v dvoch materiáloch, v dreve a v drevohliníkovom prevedení. Najčastejšie vyrábame vchodové dvere zo smrekového a dubového dreva, k dispozícii však  máme veľké množstvo drevín, vrátane exotických. Robili sme už aj špeciálne drevené vchodové dvere podľa želania zákazníka, ktoré boli z exteriéru dubové, pričom ich interiérová strana bola vyrobená zo železničných podvalov.

Dvere vieme vyrobiť v akomkoľvek farebnom prevedení, najčastejšie sa však farba volí podľa odtieňu okien. Momentálne pozorujeme trend obľúbenosti vchodových dverí v antracite.

Vyrábate vchodové dvere pre veľké projekty alebo rodinné domy?

Exteriérové vchodové dvere vyrábame vo vysokej miere zväčša pre rodinné domy. Výnimkou sú veľké developerské projekty, kde developer realizuje viacero stavieb rodinných domov naraz, čo by sa dalo nazvať veľkým projektom.

Sú vaše vchodové dvere vhodné do pasívnych domov?

Vchodové dvere od spoločnosti KUNAJ spĺňajú energetické požiadavky štandardov pasívnych domov, začínajúc od profilu D92. Dvere do pasívneho domu teda u nás nájdete v mnohých prevedeniach.

Akú životnosť majú vaše vchodové dvere?

Pri správnej údržbe majú naše vchodové dvere doživotnú trvácnosť. Drevené vchodové dvere je potrebné pravidelne správne ošetrovať a natierať. Pri drevohliníkovom prevedení stačí raz ročne namazať pánty dverí.

Sú vaše vchodové dvere vyrábané ekologicky?

Koncoví zákazníci dnes nehľadia už len na cenu, ale zaujíma ich dizajn, pôvod materiálu a ekologické hľadisko produkcie. Pri používaní dreva vo výrobe vzniká len minimum odpadu. Ak nejaký vznike, podlieha ďalšiemu spracovaniu. Drevený odpad tak dostane nové využitie vo forme brikiet na vykurovanie nášho objektu.

Keďže drevo patrí k obnoviteľným zdrojom, je výroba vchodových dverí v tomto materiáli ekologická. Lesy však treba neustále ošetrovať a venovať sa výsadbe nových stromov, k čomu sme sa s radosťou pridali.

Vyrábate aj vchodové dvere s biometrickým zámkom?

Vchodové dvere s biometrickým zámkom sú jednoznačne v zozname našej produkcie. Vyrábame aj také vchodové dvere, ktoré sa dajú otvoriť mobilom, či tabletom.

Keďže smart riešenia domácností sa u zákazníkov stávajú čoraz obľúbenejšími, snažíme sa trhu prispôsobiť aj v oblasti inovácií a moderné riešenia inteligentných domácností vieme aplikovať aj na našich produktoch.

Poskytujete ku vchodovým dverám aj montáž?

Montáž vchodových dverí je službou, ktorú poskytujeme v rámci celého Slovenska, aj v zahraničí. Vchodové dvere sa montujú na montážne kotvy, tak ako okenné rámy. Taktiež je možné využiť montáž na penu, alebo montážne pásky, tak ako pri montáži okien.

Ako si objednať vaše vchodové dvere?

Ideálne je, ak nám zákazník pošle presný dizajn dverí, aké požaduje. Vieme sa prispôsobiť čomukoľvek, takže ak nám pošle obrázok z pinterestu, vyrobíme mu presne takéto dvere. Ak zákazník pošle nezáväzný dopyt a súhlasí s cenovou ponukou, vchodové dvere budú zamerané našimi technikmi.

Ešte predtým však obchodný zástupca dohodne so zákazníkom všetky potrebné náležitosti týkajúce sa formalít a objednávky vchodových dverí.

Aké sú skúsenosti a recenzie vašich zákazníkov?

Vchodové dvere sú častým produktom našej výroby a vyrábame ich na dennej báze. Máme množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa na nás obracajú s požiadavkou o opätovné dodanie našich produktov. Často ide po dokončení realizácie exteriéru hlavne o interiérové dvere.

Ak by ste sa aj vy chceli stať našim spokojným zákazníkom, navštívte náš showroom, kde budete mať možnosť vidieť a odskúšať si naše vstupné štvormetrové dvere s biometrickým otváraním.

Spokojné recenzie si môžete prečítať na našom Google profile alebo FB stránke.

Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.