naše projekty
blog

Z výzvy do víťazstva: KUNAJ - Požiar nezlomil našu vášeň pre dokonalé okná a dvere!

Firemné novinky

Po požiari časti našej výrobnej haly dňa 30.1.2023 sme čelili nečakaným výzvam, no vďaka odhodlaniu, súdržnosti a rýchlemu nasadeniu nášho tímu sme sa dokázali postaviť na nohy a obnoviť našu výrobu v rekordne krátkom čase.

Už v priebehu troch mesiacov od udalosti sme úspešne dostavali novú časť výrobnej haly, čím sme minimalizovali straty v našej produkčnej kapacite. To bolo možné vďaka našej dobre naštudovanej krízovej stratégii a rýchlemu rozhodovaniu. Členovia nášho tímu pracovali s nadšením a oddanosťou, čím sme dosiahli efektívne zvládnutie náročných výrobných úloh.

Napriek nečakaným výzvam sme si udržali našu víziu poskytovať špičkové produkty a služby. Dnes sme hrdí na to, že sme znovu plne funkční a schopní pokračovať v budovaní našej 70-ročnej rodinnej tradície v oblasti výroby okien a dverí. Vďaka tejto skúsenosti sme ešte viac upevnili našu odhodlanosť a schopnosť čeliť výzvam, ktoré nám môže priniesť budúcnosť.

followujte nás

Sociálne siete

Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.