naše projekty
blog

KUNAJ: Inovácia vo výrobe dverí umožňuje výrobu 4-metrových dverí

V snahe posúvať hranice možností v našom odvetví sme sa firma KUNAJ dlhé mesiace venovala vývoju revolučnej technológie, ktorá otvára nové možnosti vo výrobe interiérových dverí. Výsledkom nášho úsilia je inovatívny systém, ktorý umožňuje výrobu dverí až do výšky 4 metrov, čím ponúkame dizajnérom a architektom ešte širší priestor pre kreativitu a profesionalizáciu interiérov.

Tím ľudí spoločnosti KUNAJ sa pustil do výzvy vytvoriť technológiu, ktorá by dokázala prekonať tradičné obmedzenia vo výrobe dverí. Po intenzívnom vývoji a testovaní sa nám podarilo dosiahnuť prelomový pokrok, čím sa stali lídrami v odvetví.

„Výroba dverí dlhých 4 metrov bola skutočnou výzvou, ale sme hrdí, že sme ju úspešne zvládli. Naša nová technológia nám umožňuje vyrobiť dvere v rôznych štýloch a materiáloch s maximálnou presnosťou a kvalitou, čo otvára dvere pre nové možnosti vo svete dizajnu interiérov,“ povedal riaditeľ vývoja spoločnosti KUNAJ.

Štvormetrové dvere nie sú len technickým výkonom, ale aj estetickou a praktickou inováciou. Okrem toho, že umožňujú vytvoriť pôsobivé a elegantné priestory bez viditeľných spojov, poskytujú aj praktické výhody ako sú :

- Interiérové dvere vysoké až po strop

- Väčšia priechodnosť

- Lepší tok svetla a pocit otvorenejšieho prostredia

- Veľký vyber možnosti

- Interiérové dvere v obkladovej stene

Sme presvedčení, že naša nová technológia bude mať veľký dopad na dizajn interiérov a otvorí dvere pre nové možnosti v oblasti architektúry. Sme nadšení, že môžeme priniesť takúto inováciu do sveta a pomôcť našim zákazníkom dosiahnuť ich vízie a ambície,“ dodal riaditeľ KUNAJ.

Vývoj technológie na výrobu 4-metrových dverí je len jedným z mnohých príkladov, ako firma KUNAJ pokračuje vo svojom záväzku k inovácii a excelentnosti vo svojom odvetví. Svojou odvahou a technickým know-how sa stávame lídrom v oblasti a vytvára nové štandardy v dizajne interiérov a architektúry.

followujte nás

Sociálne siete

Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.