Produkt

Reverzné interiérové dvere

TYP 006

Reverzné interiérové dvere

Netradičné reverzné prevedenie dverí umožňuje zmeniť tradičný spôsob otvárania dverí smerom dovnútra.

Reverzné interiérové dvere

Netradičné reverzné prevedenie dverí umožňuje zmeniť tradičný spôsob otvárania dverí smerom dovnútra. Pri tomto systéme sa dvere otvárajú opačným smerom, do zárubne. Z praktického hľadiska sa teda hodia najmä do úzkych chodieb a priestorov, kde je ich využitie nutnosťou. Ich dizajn je však veľmi estetický, keďže krídlo dverí je v rovine so zárubňou.
Reverzné dvere sú teda funkčným a dizajnovým modelom, vhodným pre zákazníkov, ktorí majú radi čisté a nerušivé línie so zachovaním funkčnosti otvárania. Dvere lícujú s obložkami, čím je vytvorená maximálna jednoliatosť interiéru. Reverzné dvere majú najbližšie k bezfalcovým dverám, ktoré sa však otvárajú vždy von zo zárubne.
No items found.
Tento typ dverí vyrábame v rôznych dekoroch a materiálových prevedeniach. Povrch dverí môže byť z CPL laminátu, HPL laminátu, odolných fólií, alebo môže byť pokrytý dyhou. Vnútro dverí je zložené z rámu a voštinovej výplne, alebo z MDF drevotriesky. Súčasťou obložiek je magnetický zámok a skryté pánty.
Väčšina zákazníkov volí k reverzným dverám padací prah, ktorý spĺňa najnáročnejšie predstavy o zvukovej izolácii a utesnení dverí, pričom na seba nepúta žiadnu pozornosť. Dvere už len doplníte vhodnou kľučkou. Môžete si vybrať typ kľučky s rozetou, alebo bez rozetky.
Reverzné interiérové dvere

Viac o produkte

Monte Móry | KUNAJIndividual | Reverzné dvere