Produkt

Reverzné interiérové dvere

Reverzné interiérové dvere

Viac o produkte

Monte Móry | KUNAJIndividual | Reverzné dvere

Reverzné interiérové dvere

Netradičné reverzné prevedenie dverí umožňuje zmeniť tradičný spôsob otvárania dverí smerom dovnútra. Pri tomto systéme sa dvere otvárajú opačným smerom, do zárubne. Z praktického hľadiska sa teda hodia najmä do úzkych chodieb a priestorov, kde je ich využitie nutnosťou. Ich dizajn je však veľmi estetický, keďže krídlo dverí je v rovine so zárubňou.
Reverzné dvere sú teda funkčným a dizajnovým modelom, vhodným pre zákazníkov, ktorí majú radi čisté a nerušivé línie so zachovaním funkčnosti otvárania. Dvere lícujú s obložkami, čím je vytvorená maximálna jednoliatosť interiéru. Reverzné dvere majú najbližšie k bezfalcovým dverám, ktoré sa však otvárajú vždy von zo zárubne.
No items found.
Tento typ dverí vyrábame v rôznych dekoroch a materiálových prevedeniach. Povrch dverí môže byť z CPL laminátu, HPL laminátu, odolných fólií, alebo môže byť pokrytý dyhou. Vnútro dverí je zložené z rámu a voštinovej výplne, alebo z MDF drevotriesky. Súčasťou obložiek je magnetický zámok a skryté pánty.
Väčšina zákazníkov volí k reverzným dverám padací prah, ktorý spĺňa najnáročnejšie predstavy o zvukovej izolácii a utesnení dverí, pričom na seba nepúta žiadnu pozornosť. Dvere už len doplníte vhodnou kľučkou. Môžete si vybrať typ kľučky s rozetou, alebo bez rozetky.
Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich zásadách o ochrane osobných údajov.